קצת עלינו

ליאו ודייויד הם חברים טובים כבר עשרות שנים, ועלו לישראל מארה"ב. שניהם רופאי שיניים במקצועם, ועם הזמן טיפחו יחד תחביב משותף: גידול עצי בונסאי. צמד החברים גילו את אמנות הבונסאי דרך טיולי טבע משותפים במקומות רבים בעולם. לדייויד יש תואר מתקדם בפיזיולוגיה של הצמח, ויחד הם אספו זרעים של עצים והחלו לשתול ולגדל עצים ננסיים בחצר הבית.

עם חלוף השנים, כמות העצים גדלה וצמחה לעשרות עצי בונסאי יפהפיים, חלקם גדלו בחצר הבית, וחלקם במתחמים שונים. כשהעצים גדלו והחלו לצמוח, הם הועברו לעיצוב מחדש כבונסאי, מונחים בכלי חרס או בתוך סלעים מיוחדים ומוצגים כפריט אמנות מרהיב.

כך נולדה 'זעירתא', גלריה בוטיק לאמנות עצי הבונסאי. ליאו ודייויד מדגישים שמטרת הגלריה היא בראש ובראשונה לגרום לאנשים להכיר ולהתאהב באמנות הבונסאי.

about
about

קצת עלינו

    ליאו ודייויד הם חברים טובים כבר עשרות שנים, ועלו לישראל מארה"ב. שניהם רופאי שיניים במקצועם, ועם הזמן טיפחו יחד תחביב משותף: גידול עצי בונסאי. צמד החברים גילו את אמנות הבונסאי דרך טיולי טבע משותפים במקומות רבים בעולם. לדייויד יש תואר מתקדם בפיזיולוגיה של הטבע, ויחד הם אספו זרעים של עצים והחלו לשתול ולגדל עצים ננסיים בחצר הבית.

עם חלוף השנים, כמות העצים גדלה וצמחה לעשרות עצי בונסאי יפהפיים, חלקם גדלו בחצר הבית, וחלקם במתחם מרפאת השיניים של ליאו ברחובות. בהמשך, ככל שכמות העצים גדלה, הם נזקקו לאדמה ויחד הם איתרו שדה קטן ששימש אדמה פורייה לעצים. כשהעצים גדלו והחלו לצמוח, הם הועברו לעיצוב מחדש כבונסאי, מונחים בכלי חרס או בתוך סלעים מיוחדים ומוצגים כפריט אמנות מרהיב.

כך נולדה 'זעירתא', חנות בוטיק ואמנות לעצי בונסאי, הפועלת מחצר ביתו של ליאו ברחובות ופתוחה בכל יום שישי. ליאו ודייויד מדגישים שמטרת החנות היא בראש ובראשונה לגרום לאנשים להכיר ולהתאהב באמנות הבונסאי.

סגירת תפריט